Taxi Kraków, przewoź osób ICAR

O nas

ICAR jest jednym z największych pośredników w zamawianiu taksówek w Krakowie. Oczywistym jest, że Klienci nie mogą mieć kontaktu do kilku tysięcy taksówkarzy w Krakowie aby bezpośrednio u nich zamawiać usługi i tu wychodzą na przeciw firmy takie jak nasza które są łącznikiem/pośrednikiem w zamówieniu usługi przez Klienta u właściwego usługodawcy tj taksówkarza. Zakres naszej działalności to przekazanie informacji o adresie zamówienia do przedsiębiorcy taxi. Usługę wykonujemy na rzecz przedsiębiorców Taxi zrzeszonych pod logo iCar którzy to opłacają naszą działania aby w ich imieniu przyjąć od Państwa niezbędne informacje do wykonania usługi którą oferują. Nie jesteśmy firmą transportową i nie wykonujemy usług na rzecz innych podmiotów niż przedsiębiorcy taxi.

Szybki rozwój naszej firmy jest możliwy gdyż kierowcy na zlecenie których działamy wprowadzili na rynek całkiem nowe usługi, których do tej pory nikt nie oferował.

Jednym z głównych atutów kierowców z nami współpracującymi jest możliwość poznania przez Klienta ceny za przejazd bezpośrednio u kierowcy przed rozpoczęciem kursu co sprawia że nie jest on narażony na nieplanowane koszty.


Współpracujący z nami kierowcy jako pierwsi w Polsce nie stosują podwyższonej stawki za kursy nocne oraz w niedziele i święta. Jako jedyni również nie pobierają opłat za przestoje związane z ruchem miejskim pojazdu (tzw. opłata czasowa za korki i przestoje na światłach), którą stosują wszystkie korporacje Taxi. Wyróżnia ich to na tle konkurencji w całej Polsce.