Taxi Kraków, przewoź osób ICAR
 

O nas

ICAR jest największą siecią zrzeszającą niezależnych kierowców taxi w Krakowie. Jesteśmy pośrednikiem w zamawianiu usługi transportowej taxi. Szybki rozwój naszej sieci jest możliwy gdyż kierowcy z nami współpracujący wprowadzili na rynek całkiem nowe usługi, których do tej pory nikt nie oferował.

Jednym z głównych atutów kierowców z nami współpracującymi jest możliwość poznania przez Klienta ceny za przejazd bezpośrednio u kierowcy przed rozpoczęciem kursu co sprawia że nie jest on narażony na nieplanowane koszty. 

 

Współpracujący z nami kierowcy jako pierwsi w Polsce nie stosują podwyższonej stawki za kursy nocne oraz w niedziele i święta. Jako jedyni również nie pobierają opłat za przestoje związane z ruchem miejskim pojazdu (tzw. opłata czasowa za korki i przestoje na światłach), którą stosują wszystkie korporacje Taxi. Wyróżnia ich to na tle konkurencji w całej Polsce.

 

Nasza sieć rozpoczynała działalność na podstawie licencji na Krajowy Transport Drogowy Osób, jednak zmiana Ustawy o Transporcie Drogowym wymusiła na kierowcach współpracujących z nami wyrobienie licencji taksówkowej. Zmiana licencji nie wpłynęła na ceny w usługi czym udowodniliśmy, że to nie rodzaj licencji wpływa na koszty usług przewozowych lecz polityka firmy.

Obecnie nasza sieć zrzesza prawie tysiąc kierowców i nadal się rozwija. Naszym celem jest zadowolenie klienta dlatego wprowadzamy na bieżąco nowe rozwiązania takie jak np. automatyczne zamawianie pojazdu przez telefon oraz aplikację na smartfony. Kierowcy nie ograniczają się tylko do przewozów na terenie miasta, na życzenie Klienta mogą go zawieźć w dowolne miejsce w całym kraju.

 

Liczymy ze dzięki naszej konkurencyjnej ofercie oraz jakości naszych usług zyskamy Państwa zaufanie i zmienimy na lepsze komunikacyjny pejzaż Polski.