Taxi Kraków, przewoź osób ICAR
 

O nas

ICAR jest największą siecią taxi osób w Krakowie. Szybki rozwój naszej sieci jest możliwy gdyż wprowadziliśmy na rynek całkiem nowe usługi, których do tej pory nikt nie oferował. Obecnie jesteśmy obecni również w Tarnowie, Sosnowcu, Jaworznie i Bielsku-Białej

Jednym z naszych głównych atutów jest możliwość poznania przez Klienta ceny za przejazd bezpośrednio u kierowcy przed rozpoczęciem kursu lub w momencie składania zamówienia, co sprawia że nie jest on narażony na nieplanowane koszty. 

Jako pierwsi w Polsce nie wprowadziliśmy podwyższonej stawki za kursy nocne oraz w niedzielę i święta. Jako jedyni również nie pobieramy opłat za przestoje związane z ruchem miejskim pojazdu (tzw. opłata czasowa za korki i przestoje na światłach), którą stosują wszystkie korporacje Taxi. Wyróżnia nas to na tle konkurencji w całej Polsce.

Nasza sieć rozpoczynała działalność na podstawie licencji na Krajowy Transport Drogowy Osób, jednak zmiana Ustawy o Transporcie Drogowym wymusiła na naszych kierowcach wyrobienie licencji taksówkowej. Zmiana licencji nie wpłynęła na ceny w naszej korporacji czym udowodniliśmy, że to nie rodzaj licencji wpływa na koszty usług przewozowych lecz polityka firmy.
Obecnie nasza sieć zrzesza prawie tysiąc kierowców i nadal się rozwija. Naszym celem jest zadowolenie klienta dlatego wprowadzamy na bieżąco nowe rozwiązania takie jak np. automatyczne zamawianie pojazdu. Nie ograniczamy się tylko do przewozów na terenie miasta, na życzenie Klienta możemy go zawieźć w dowolne miejsce w całym kraju.

Liczymy ze dzięki naszej konkurencyjnej ofercie oraz jakości naszych usług zyskamy Państwa zaufanie i zmienimy na lepsze komunikacyjny pejzaż Polski.